Володимир Кличко прокоментував можливість приходу в політику

 Володимир Кличко вирішив залишитися в спорті

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко спростував можливість приходу в політику за прикладом свого старшого брата Віталія.

В інтерв’ю телеканалу Прямий колишній спортсмен зазначив, що на цьому етапі в їхній родині вже є один політик. За його словами, його брат уважно ставиться до своєї роботи.

"Тому я на сьогоднішньому етапі лишаюся в спорті. І я сьогодні презентував новий інтернет-портал mixsport.pro. Це портал, який об’єднує, централізує спорт не тільки в місті Київ, а й в Україні", — додав Володимир Кличко.

29 квітня 2017 року титульному поєдинку Ентоні Джошуа переміг технічним нокаутом Володимира Кличка в 11-му раунді.

Після цього український боксер оголосив про завершення своєї спортивної кар’єри. У грудні 2017 року він розповів, чому відмовився від реваншу проти Джошуа. За його словами, контракт на поєдинок був уже на столі, але в останній момент прийняв рішення про завершення кар’єри.

Пізніше Володимир Кличко заявив про те, що не збирається займатися політикою, як його старший брат Віталій.

Новое Время запрошує

1 листопада о 19:00 поговоримо з відомими підприємцями та інвесторами про те, що очікує на українский бізнес у 2020 році. Конкуренція чи монополії. Інновації чи маски-шоу. Інвестиції або чемодан без ручки. Розвивати чи продавати?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/sport/boxing/volodimir-klichko-prokomentuvav-mozhlivist-prikhodu-v-politiku-2503721.html”

Back to Top