Втручання РФ у американські вибори: Слідство під загрозою після відставки генпрокурора США, - демократи

Лідер Демократичної партії Ненсі Пелосі назвала це рішення "грубою спробою" Трампа припинити розслідування чи перешкодити йому.

Відставка Джефа Сешнса може привести до низки проблем? Фото: Рейтерс.

Слідство у справі втручання РФ у вибори може опинитися під загрозою після того, як президент Дональд Трамп звільнив генпрокурора Джефа Сешнса, заявили у Демократичній партії, повідомляють

Лідер Демократичної партії Ненсі Пелосі назвала це рішення "грубою спробою" Трампа припинити розслідування чи перешкодити йому. Деякі республіканці поділяють занепокоєння демократів щодо майбутнього справи, яку веде спецпрокурор Роберт Мюллер. Сенатори Сьюзен Коллінз та Мітт Ромні заявили, що слідству не повинні ніяк перешкоджати.

Мюллер розслідує можливу змову між штабом Трампа та Росією, що вже призвело до низки кримінальних звинувачень проти кількох соратників президента. Сешнс відійшов від справи після того, як демократи звинуватили його у відмові розкрити контакти, які він мав з російським послом як старший радник кампанії Трампа.

Звільнення Сешнса відбулося через місяць критики з боку Трампа у зв’язку з рішенням генпрокурора відмовитися відмежуватися від "російської" справи у березні 2017 року.Джерело:


Читайте також на сайті:

  • Важка доля окупантів: Під санкції США потрапили українці, санаторії в Криму та Важка доля окупантів: Під санкції США потрапили українці, санаторії в Криму та "МГБ ЛНР"
  • Хіти тижня. Операція Хіти тижня. Операція "Евакуація": РПЦ обіцяє допомогти московським священикам з переїздом до Росії
  • "Спочатку ми використаємо звичайну зброю": У РФ розповіли свою версію, як почнеться ядерна війна зі США
  • Х...йлу і Ко більше не вірять: У Нідерландах вже усвідомлюють маніпуляції РФ у справі МН17, — Зеркаль Х...йлу і Ко більше не вірять: У Нідерландах вже усвідомлюють маніпуляції РФ у справі МН17, — Зеркаль


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/vtruchannia-rf-u-amerykanski-vybory-slidstvo-pid-zahrozoiu-pislia-vidstavky-henprokurora-ssha--demokraty-253955.html”

Back to Top