«Народний фронт» вимагає від ГПУ допитати Фірташа і Льовочкіна щодо фінансування тероризму

"«Народний
«Народний фронт» вимагає від ГПУ допитати Фірташа і Льовочкіна щодо фінансування тероризму

Депутати від фракції «Народний фронт» вимагають від Генеральної прокуратури допитати олігарха Дмитра Фірташа і екс-главу адміністрації президента-втікача Януковича Сергія Льовочкіна у справі щодо фінансування тероризму.

Новину повідомляє «Преса України».

Біля будівлі Генпрокуратури України в Києві Антон Геращенко, Андрій Помазанов, Дмитро Сторожук, Ігор Алексєєв та Олександр Дроздик влаштували брифінг і надати свідчення у справі щодо перерахування компанією «GDF Media Limited» $100 мільйонів на користь російського «Першого каналу» як плати за придбання 29% акцій телеканалу «Інтер» у рамках удаваного контракту.

«Ми йдемо сюди як свідки. Після показів ми зрозуміємо, на якій стадії перебуває слідство. Ми вимагаємо у Генеральної прокуратури допитати Льовочкіна і Фірташа, бо, на жаль, поки що викликають лише нас як заявників», — заявив народний депутат Андрій Помазанов.

Ігор Алексєєв додав: «Без допиту Фірташа і Льовочкіна неможливо буде встановити всі обставини справи і притягнути винних до відповідальності».

«Натомість якщо усі процесуальні дії завершаться лише допитом заявників, то це буде означати, що ГПУ займається лише показухою і не зацікавлена у встановленні істини у цій справі», — зазначив Алексєєв.

Радник МВС Антон Геращенко підкреслив, що необхідновстановити істину в історії з придбанням акцій телеканалу «Інтер», «який у період війни відверто працює не на українську державу».

«Уявіть ситуацію, що якби у Лондоні роздавали газету нацистської партії — її закрили б після першого разу. Або фашистське радіо вільно мовило на території СРСР, — це було б неможливим і війна була б програна», — додав Геращенко.

Від депутатів «Народного фронту» Геращенко вимагає надати відповіді на наші питання, за які кошти був придбаний контрольний пакет телеканалу «Інтер».

«При бажанні Генпрокуратура може легко допитати і Фірташа, і Льовочкіна», — зазначив Геращенко.

http://uapress.info


Back to Top