Мер Черкас Бондаренко закликав Зеленського не пускати хасидів до УкраїниМер Черкас Анатолій Бондаренко закликав президента України Володимира Зеленського заборонити хасидам відвідувати Умань.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.


За словами міського голови Черкас, масовий приїзд паломників на Рош ха-Шана несе загрозу зараження українців коронавірусом.


“Нас обурює історія з прийняттям рішення щодо хасидів. Виходить, українці зараз не мають права вільно відвідати Ізраїль і США, де рівень епідемічної загрози значно вищий за український. А ось тамтешні громадяни мають право приїхати в українське місто і вільно святкувати тут релігійне свято. Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями COVID-19, несуть загрозу населенню не тільки Умані, Черкащини, а й всієї України “, – написав Бондаренко.


На його думку, це ставить українців в несправедливе становище перед іноземцями.


“Українцям забороняли свята, позбавляли права на роботу, гідне життя, забороняли роботу установ культури, дозвілля. Але все це чомусь дозволено іноземним громадянам на території України”, – обурився він.


“Ми звертаємося до президента Зеленського як до гаранта наших прав. Пане президенте, втрутьтеся в ситуацію. Почуйте думку громад”, – закликав мер Черкас.


Раніше влада Ізраїлю виступила проти паломництва хасидів до Умані цього року.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/mer-cherkas-bondarenko-zaklykav-zelenskoho-ne-puskaty-khasydiv-ukrainy/”

Back to Top