"Правда перемагає". Саакашвілі оголосив про перемогу опозиції на парламентських виборах у Грузії

Саакашвілі: Опозиція перемогла

На парламентських виборах у Грузії перемогу здобула опозиція. Про це 31 жовтня заявив у Facebook колишній президент країни, голова Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі, який формував у Грузії опозиційну партію "Єдиний національний рух".

Об этом сообщает Редакция news

"Опозиція перемогла на парламентських виборах у Грузії", – написав він.

У відеозверненні політик заявив, що опозиція, яка виступає проти колишнього грузинського прем’єра Бідзіни Іванішвілі, здобула "переконливу перемогу", набравши майже 50% голосів виборців.

За даними Саакашвілі, "Іванішвілі набрав лише 41%".

Експрезидент Грузії стверджує, що очолювану ним партію підтримало майже 34% виборців.

"За іншими даними, які зараз надходять із виборчих комісій, ми здобули в усіх головних містах Грузії понад 50% голосів. Це означає, що в тих умовах, коли мені не дозволяють в’їхати до Грузії, тому що порушили проти мене різні висмоктані з пальця кримінальні справи, ми все одно їх перемогли", – сказав Саакашвілі.

За його словами, "скільки мотузочці не витися, правда перемагає в кінці".


https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/479420882984387/

31 жовтня у Грузії відбулися вибори в парламент, виборчі дільниці закрили о 20.00, явка виборців станом на 17.00, за даними ЦВК країни, становила 45,77%.

За даними екзитполу компанії IPSOS, станом на 17.00 партія Саакашвілі "Єдиний національний рух" набрала у Тбілісі 35% голосів, а керівна партія "Грузинська мрія" – 30% голосів. Одновідсотковий бар’єр також подолали партії "Гірчі" (8%), "Лело" (7%), "Європейська Грузія" (4%), "Стратегія Агмашенебелі" (4%), "Альянс патріотів" (2%), Лейбористська партія (2%), "Громадяни" (2%), "Нова Грузія" (1%). Усього у виборах брали участь 48 партій і два блоки.

Опозиційні "Єдиний національний рух" і "Сила в єдності" на початку вересня оголосили, що в разі перемоги висунуть на пост прем’єра Саакашвілі, який зараз очолює Виконавчий комітет реформ України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/pravda-peremagaje-saakashvili-ogolosiv-pro-peremogu-opozitsiji-na-parlamentskih-viborah-v-gruziji-1525426.html”

Back to Top