Війна на Донбасі - План Б передбачає введення миротворців - новини України

Ключовою ідеєю плану «Б» щодо врегулювання війни на Донбасі є введення миротворців. Українська сторона знайшла спосіб забезпечити цей варіант.

Об этом сообщает Компромат 2

Про це радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович розповів в інтервʼю ТСН.

Він заявив, що може говорити про план «Б» неофіційно.

«І ключове слово там [у плані] — миротворці. Від плану Порошенка нічим не відрізняється. Лише ходить така легенда кулуарами, що у 2016 році майже домовилися про миротворців, але хтось вперся з української делегації і план введення миротворців було зірвано. Ми зараз знайшли спосіб фактично забезпечити миротворців. Збільшення СММ ОБСЄ — це потужний елемент контролю», — пояснив Арестович.

Нагадаємо, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про наміри на початку 2021 року завершити на Донбасі війну, щоб 31 березня 2021 року провести там місцеві вибори. Одним з ключових моментів для цього є повернення кордону з Росією під контроль України. Також він заявив про наміри створити Вільну економічну зону на Донбасі, яка має працювати до 2050 року.Джерело статті: “https://babel.ua/news/55023-chlen-tkg-arestovich-plan-b-shchodo-donbasu-peredbachaye-vvedennya-mirotvorciv”

Back to Top