Чим “ДНР-ЛНР” відповіли на воєнний стан в Україні – Тука помітив цікавий момент

Чим “ДНР-ЛНР” відповіли на воєнний стан в Україні – Тука помітив цікавий момент

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розповів як у «ЛНР-ДНР» відреагували на воєнний стан в Україні.

Про це він повідомив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

“Їхня пропаганда відповіла бреднями та фейками: в Україні поліція ловить всіх чоловіків призовного віку на вулицях, усіх заганяють у військкомати; дітей змушують рити протитанкові окопи; також тепер не можна скористатися безвізом без печатки воєнкома”, – говорить Тука.

Нагадаймо, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Лою заявив, що до військового стану в Україні найкраще готові в тюрмах, оскільки там розроблені чіткі правила. За словами Туки, штаби в областях, де введено воєнний стан, зокрема, повинні займатися питаннями, як реагувати на провокації супротивника, а в колоніях завдяки чітким правилам знають, як швидко евакуювати в’язнів.

Повний текст інтерв’ю читайте тут – Ми з точністю до міліметрів знаємо, що відбувається з Кримським мостом — Георгій Тука


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/12/10/chym-dnr-lnr-vidpovily-na-voyennyj-stan-v-ukrayini-tuka-pomityv-tsikavyj-moment/”

Back to Top