Сутички на акції “жовтих жилетів” у Парижі: протестувальнику відірвало руку гранатою
У Парижі між “жовтими жилетами” і правоохоронцями сталися сутички, внаслідок яких одному з демонстрантів відірвало руку.


За даними медиків, чоловік втратив руку у протистоянні під будівлею Національної асамблеї Франції (нижньої палати парламенту). Як стверджують очевидці, причиною важкої травми стала граната, яку правоохоронці кинули в натовп, намагаючись відтіснити протестувальників, які штурмували огорожу парламенту, – передає .


Постраждалий – фотограф “жовтих жилетів”, який хотів відкинути гранату, що прилетіла в групу протестувальників, однак вона розірвалася в руці чоловіка.


У поліції підтвердили, що під час сутичок один з демонстрантів отримав важке поранення руки. Зараз він перебуває у лікарні.


У Франції в суботу, 9 лютого, триває 13 хвиля мобілізації “жовтих жилетів”. Перші сутички у Парижі були зафіксовані о 12.30 за місцевим часом. Поліція намагалася розігнати демонстрантів сльозогінним газом.


Нагадаймо, раніше у Парижі “жовті жилети” закидали поліцейських камінням.


Джерело статті: “https://informator.news/sutychky-na-aktsii-zhovtykh-zhyletiv-u-paryzhi-protestuval-nyku-vidirvalo-ruku-hranatoiu/”

Back to Top