Військова прокуратура знищує докази злочинців командування АТО

"Військова
Військова прокуратура знищує докази злочинців командування АТО

Головна військова прокуратура України проводить масову виїмку документів за квітень-серпень 2014 року начебто для розслідування Іловайської трагедії, а насправді ж для приховання масштабної сукупності злочинних наказів вищого керівництва держави.

Під приводом розслідування Іловайської трагедії Головна військова прокуратура України проводить виїмку документів за період з квітня по серпень 2014 року.

Документи, які начебто виймаються для дослідження, вилучаються з архівів та справ для покривання злочинної бездіяльності і незаконних наказів вищого керівництва країни, штабів АТО та Генштабу. В першу чергу дивує те, що для розслідування Іловайської трагедії почали забирати документацію, яка велася з початку квітня – з перших силових акцій на Донбасі.

Яка подальша доля цих документів і що з ними буде в подальшому – наразі невідомо, однак зрозуміло, що судити когось за злочини під час проведення цих операцій ніхто не буде. В першу чергу через родинно-кланові зв’язки вищого керівництва держави. Так, екс-міністр оборони Валерій Гелетей доводиться президенту Порошенку кумом, в той же час як нинішній міністр оборони Віктор Муженко також доводиться йому ж кумом.

Так, нагадаємо, Гелетей офіційно звинуватив бійців 51-ї бригади у Іловайській трагедії, в той час як його злочинну бездіяльність і злочинні накази ніхто не досліджує і не надає їм юридичної оцінки.

Факт того, що виїмка документів проводиться для покривання злочинів Генштабу та штабу АТО підтверджує і те, що документи збираються від початку “антитерористичної операції”. В той же час інформації про проведення будь-яких слідчих дій проти Валерія Гелетея наразі немає. Навіть навпаки: офіційні піарники та політ-технологи влади отримали завдання з “відмивання” біографії одіозного корупціонера, який є родичем Петру Порошенку.

pszak.info


Back to Top