У Таращанському ізоляторі знайшли кишкову паличку

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Співробітники прокуратури провели лабораторні дослідження у Таращанському ізоляторі тимчасового тримання та знайшли кишкову паличку на посуді, в якому готували їжу


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.


Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури у січні поточного року проведено комплексну перевірку із залученням спеціалістів в ізоляторі тимчасового тримання № 9 ГУНП в Київській області (м. Тараща).


Для проведення повної та всебічної перевірки прокурори залучили спеціалістів Київського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України. Останні зробили змиви з посуду, який використовується для приготування їжі утримуваним особам. Під час проведення лабораторних досліджень змивів кухонного обладнання спеціалістами виявлено бактерії групи кишкової палички (БГКП).


З огляду на виявлені порушення, Головного Управління національної поліції в Київській області у порядку ст. 26 Закону України "Про прокуратуру" з вимогою усунути порушення та вжити заходів до їх недопущення у майбутньому.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/03/04/u-tarashanskomu-izolyatori-znajshli-kishkovu-palichku/”

Back to Top