Зі Львова до Ужгорода збудують нову дорогу

Європейський інвестиційний банк готовий надати грантову допомогу для підготовки ТЕО європейського зразка для будівництва нової автомагістралі Львів – Мукачево – Ужгород з відгалуженням до угорського кордону. Про це повідомляє «Укравтодор».

Будівництво нової дороги, за даними «Укравтодору», дозволить скоротити час поїздки за напрямком Львів – Мукачево до 1,5 год (зараз час поїздки становить 3,5 год). Нова автомагістраль буде розрахована на максимальну швидкість руху 130 км/год. Вартість та терміни будівництва нової дороги поки невідомі.

«Цей коридор дуже важливий для Україні, адже по ньому направляється основний експортний потік в країни Південної та Південно-Західної Європи. Окрім цього, нова дорога також забезпечить стабільне сполучення із Закарпатською областю», – сказав Олександр Кава, радник голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Дорога буде поєднана з угорською автомагістраллю М3 через КПП «Дийда» і словацькою D1 через КПП «Ужгород».

Нагадаймо, що зараз зі Львова до Мукачева можна доїхати трасою Н-09, яка проходить через Рахів, Богородчани, Івано-Франківськ, Рогатин та Бібрку. Нещодавно ремонт цієї траси за 877 млн грн розпочали до проведення тендеру.Джерело статті: “https://zaxid.net/zi_lvova_do_uzhgoroda_zbuduyut_novu_dorogu_n1479480”

Back to Top