В Таїланді хочуть стратити американця за спорудження будинку на воді


Американцю та його подрузі в Таїланді загрожує страта. Їх звинуватили в будівництві будинку в тайських територіальних водах.


Про це повідомляє 1NEWS.


Чад Елвартовскі та його подруга Супрані Тепдет тепер змушені переховуватися – військово-морські сили Таїланду вважають, що вони загрожують суверенітету країни.


Причиною конфлікту став будинок, який пара побудувала на 20-метровій платформі над поверхнею води. “Військово-морські сили Таїланду виявили бетонну споруду, по суті плаваючу в морі, але на ній нікого не було”, – розповів полковник поліції Нікорн Сомсук.


На думку тайських чиновників, будинок знаходиться в 19 кілометрах (12 морських милях) від узбережжя Пхукета, а значить – в територіальних водах країни. Але Елвартовскі наполягає, що будинок знаходиться в 13 милях від берега, а значить – не підпадає під юрисдикцію влади країни.


Військові планують провести зустріч з представниками місцевої влади, щоб з’ясувати подальший алгоритм дій. У ВМС заявили, що пара не отримувала дозволу від влади перед тим, як почати будівництво. Якщо чоловіка і жінку визнають винними в порушенні суверенітету країни, їм загрожує довічне ув’язнення або навіть страта.


Джерело: ВВС Україна


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/v-tayilandi-hochut-stratyty-amerykanczya-za-sporudzhennya-budynku-na-vodi.html”

Back to Top