Біля будинку Генпрокурора у Стоянці націоналісти провели акцію протесту

Акція протесту під будинком Юрія Луценка Акція протесту під будинком Юрія Луценка

Вчора, 25 квітня, у селі Стоянка Києво-Святошинського району активісти провели мирну акцію протесту під будинком Генпрокурора Юрія Луценка


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Укрінформ".


Як повідомляють очевидці, кількість правоохоронців, що охороняють помешкання Генпрокурора, в рази перевищувала кількість учасників акції. Близько сотні активістів ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?".


Активісти, переважно з громадської організації "Січ", розгорнули банери, на одному з яких написано: "Гори в пеклі", і скандують гасло "вбивці мають сісти!".


У будинку Луценка світло не горіло. Проте було видно, що за подіями біля будинку хтось спостерігав з вікна другого поверху. Активісти вважають Луценка винним в тому, що фігуранту справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру "пом’якшили" підозру.


Акція розпочалася о 21:00 і тривала півгодини. Під час акції ніхто не постраждав.


Нагадаймо, що 9 лютого в аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали організатора акції "Хто замовив Катю Гандзюк?" Назарія Кравченка, який прилетів з Італії.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/04/26/bilya-budinku-genprokurora-u-stoyanci-nacionalisti-proveli-akciyu-protestu/”

Back to Top