У США заявили, що Росія за допомогою соцмереж намагається впливати на американських військових

Відомо про випадки, коли російські агенти у Twitter видавали себе за американських військовослужбовців

Американські чиновники у сфері оборони і безпеки висловили стурбованість тим, що Росія намагається впливати на настрої в американських збройних силах, проводячи кампанію впливу в соціальних мережах. Про це повідомляє "Голос Америки".

Деякі нинішні та колишні військовослужбовці США повідомили виданню, що Росія намагається поширювати дезінформацію серед американських військових.

Зокрема, стало відомо про випадки, коли російські агенти у Twitter видавали себе за американських військовослужбовців. 17 жовтня Twitter оприлюднив облікові записи, пов’язані з російським агентством інтернет-досліджень. Щонайменше 39 із них презентували себе як осіб, пов’язаних з американськими військовими.

Чиновник Пентагону з питань кіберстратегії повідомив виданню, що у відомстві посилили пильність у цих питаннях.

"Офіційні особи й експерти кажуть, що використання Росією операцій із впливу на збройні сили США не має дивувати. Президент Росії Володимир Путін випробував цей підхід, особливо в соціальних мережах, у таких країнах, як Україна, і відтоді він стає дедалі важливішою частиною всеосяжної стратегії Росії", – пише видання.

10 грудня 2016 року ЦРУ дійшло висновку, що Росія втручалася у президентські вибори у США з метою допомогти кандидату від Республіканської партії Дональду Трампу здобути перемогу над представником Демократичної партії Гілларі Клінтон. У доповіді американської розвідки йдеться, що президент РФ Володимир Путін особисто наказав почати кампанію щодо втручання у вибори у США.

6 вересня 2017 року директор служби безпеки Facebook Алекс Стамос заявив, що майже два роки Facebook-акаунти з Росії купували і поширювали у соцмережі політичну рекламу. Згодом Facebook заблокував усі ці облікові записи як брехливі.

Аналогічні дії провели і в соціальній мережі Twitter. У межах розслідування втручання Росії у вибори президента США Twitter заблокував 201 акаунт.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-ssha-zajavili-shcho-rosija-za-dopomogoju-sotsmerezh-namagajetsja-vplivati-na-amerikanskih-vijskovih-477429.html”

Back to Top