Щасливі числа для кожного знака зодіаку


Кожному знакові зодіаку притаманні свої особисті цифри, які наділяють його позитивною аурою і вдалими моментами в житті.

Число «1»

Одиниця символізує індивідуальність, цілеспрямованість, лідерство. Цифра наділяє людину необмеженими можливостями по досягненню поставлених цілей. Людям, що перебувають під її заступництвом, властива самостійність: вони не звикли покладатися на випадок і всього добиваються ціною власних зусиль. Число «1» панує над Рибами та Водоліями, обдаровуючи представників цих знаків зодіаку упевненістю в собі, умінням відстояти свою думку, позитивом і рішучістю.

Число «2»

Двійка допомагає розкрити в собі дипломатичні здібності, таланти, високі духовні риси. Справді добрі і чуйні люди народжуються під егідою цифри «2». Це миротворці, яким до снаги вирішити будь-яку суперечку, врегулювати конфлікт, згладити гострі сварки, не вдаючись до жорстокості і насильства. Люди, яким судилося народитися під впливом цього числа, досягають свого особистого щастя з допомогою спілкування. Завдяки природженій доброзичливості, до Раків, Терезів і Тельців добре ставляться люди.

Число «3»

Про силу цієї цифри складали легенди ще в стародавні часи. Навіть у православ’ї трійка відіграє важливу роль: недарма практично всі молитви ми вимовляємо тричі. Це символ святості, віри, творення. Народжені з таким кодом, безсумнівно, досягають висот у будь-якій сфері життя. Їх супроводжує успіх і удача, а будь-які труднощі тільки загартовують характер. Їхні досягнення – запорука сильно розвиненої інтуїції та творчого мислення. Знаки зодіаку, якими опікується трійка, – Діви, Козероги, Близнюки. А в комбінації з іншими числами трійка допомагає Терезам, Водоліям, Левам і Стрільцям.

Число «4»

Четвірка символізує безмежний розум, вірність, спостережливість, наполегливість, самостійність. Господарям числа «4» можна беззастережно довіряти, вони, звичайно, протягнуть вам руку допомоги. Це сильні і незалежні особи, яким до снаги будь-які проблеми. Вони цінують людей за їхні душевні чесноти і вміють вибирати собі супутника життя, за яким підуть і у вогонь, і у воду. Заступництво четвірки спонукає людей, народжених під сузір’ям Рака, Скорпіона, Близнюків, Овна, Тельця, до саморозвитку і допомоги іншим людям.

Число «5»

Народжені під управлінням п’ятірки наділені енергійністю, природним магнетизмом і великими можливостями. Цифра «5» обдаровує Раків і Скорпіонів стабільністю, успішністю і тягою до самопізнання. Активно використовуючи цю цифру у своєму житті, можна сподіватися на успіх в особистій і діловій сфері. П’ятірка наділяє своїх господарів приємними сюрпризами, а можливості людей, що перебувають під її заступництвом, не знають меж. Однак це число вимагає самостійності і рішучості: танцювати під чужу сопілку не вийде, інакше є ймовірність притягнути у своє життя нещастя.

Число «6»

Шістка характеризує довголіття, молодість душі, харизматичність, чарівність і престиж серед людей. До народжених під її заступництвом гарно ставляться люди, що грає на руку у здобутті високого становища в суспільстві. Маючи велику кількість зв’язків і можливостей, власник цифри «6» швидше досягає успіху. Також це невгамовні особистості, які відчувають необхідність у подорожах. Шістка протегує Рибам, Терезам і Тельцям. Представники цих знаків здатні пристосовуватися до обставин і отримувати вигоду для себе. Від Всесвіту їм було доручено створювати комфорт і затишок навколо себе, а також допомагати нужденним людям. Щастя постукає в життя власникам шістки тоді, коли вони навчаться приймати відповідальність і проявлять до інших прихильність.

Число «7»

Сімка дарує незалежність, духовність, аналітичні здібності. Її володарі відсторонені від впливу інших людей, а сила цифри допомагає досягати успіху ціною своїх зусиль, розуму, винахідливості та високої інтуїції. Цифра «7» протегує Овнам, Дівам, Козерогам і Рибам. Часто серед них багато першовідкривачів, вчених. Їхня здатність генерувати нестандартні і геніальні ідеї відображається у суспільстві. Життя таких особистостей ніколи не стоїть на місці, вони практично завжди перебувають у метушні днів і пригод. Спокійне і раціональне ставлення до грошей допомагає їм досягти безбідного існування.

Число «8»

Вісімка має величезний енергетичний потенціал і обдаровує Раків, Львів, Стрільців і Козерогів цілеспрямованістю, енергійністю і філософським мисленням. Люди, народжені під її заступництвом, мають тягу до марнославства, слави і легких грошей. Як не дивно, але саме такі особистості більше, ніж інші, схильні до набуття багатства. Загадкове число, яке має двоїсту натуру, нагороджує своїх господарів можливістю зіткнення з іншими світами. Такі люди можуть знайти своє щастя з допомогою магічних ритуалів; деякі з них навіть наділені екстрасенсорними здібностями. Практичність, стійкість, лідерство, ініціативність і філософське ставлення до життя відіграють важливу роль у досягненні поставлених цілей.

Число «9»

Дев’ятка має практично всі риси цифр від 1 до 8, однак її сила може бути як позитивною, так і негативною. Число наділяє його володарів інтуїцією, чутливістю, потужною енергетикою, силою духу. У Овнів, Левів, Скорпіонів, Терезів спостерігається тяга до всього невідомого і таємничого. А наполегливість і цілеспрямованість, властива їм, допомагає досягти будь-яких висот, яких вони здатні побажати. Щасливе число наділяє їх гострим розумом і здатністю швидко реалізувати ідею. Люди, які вчасно дізнаються про свої приховані можливості, можуть домогтися грандіозних успіхів у житті.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/cikave/schaslivi-chisla-dlya-kozhnogo-znaka-zodiaku-372338”

Back to Top