З’явився звіт по авіакастрофі в Шереметьєво, в якій загинула 41 людина


Міждержавний авіаційний комітет (МАК) опублікував попередні результати розслідування катастрофи літака Sukhoi Superjet 100 в московському аеропорту Шереметьєво, жертвами якої стала 41 людина.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, документ МАК виклав на своєму сайті.


У звіті надана фактична інформація, а також оприлюднено результати розшифрування бортових самописців.


Згідно з документом, удар блискавки в літак стався о 15 годині 8 хвилин за московським часом. Фахівці виявили на обшивці літака сліди від удару блискавки, з-за якої і почалися проблеми.


Крім того, фахівці з’ясували, що командир повітряного судна не вважав ситуацію критичною, хоча судно втратило зв’язок і автоматичне керування. Прийнявши рішення посадити літак, він сказав диспетчеру: «Не аварійний, нічого, просто повертаємося».


Фахівці підкреслюють, що представлена у звіті інформація є попередньою. Документ може бути уточнений і доповнений за результатами досліджень і вивчення всіх матеріалів. Після закінчення робіт буде підготовлено остаточний звіт по цій авіакатастрофі.


Нагадаймо, 5 травня Superjet-100, який здійснював екстрену посадку в аеропорту «Шереметьєво» з-за несправності на борту, спалахнув при посадці. Полум’я охопило половину фюзеляжу. Евакуація пасажирів зайняла всього 55 секунд. Загинула 41 людина.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/14/z-yavivsya-zvit-po-aviakastrofi-v-sheremetyevo-v-yakij-zaginula-41-lyudina/”

Back to Top