У Києві напередодні Маршу рівності пройдуть акції протесту – ЗМІ

З 16 червня у Києві відбудеться серія культурно-просвітницьких заходів під егідою «КиївПрайд», що завершиться Маршем рівності у неділю, 23 червня
З 16 червня у Києві відбудеться серія культурно-просвітницьких заходів під егідою «КиївПрайд», що завершиться Маршем рівності у неділю, 23 червня


На 18 червня учасники групи анонсували проведення акції протесту перед адміністрацією президента УкраїниУ Києві напередодні Маршу рівності, запланованого на 23 червня, члени українських ультраправих та анти-ЛГБТ-груп «Традиція і порядок», Катехон, Братство та інші готують акції протесту проти Прайда.


Про це у Твіттері повідомляє Bellingcat Monitoring Project.


Зазначається, що з цією метою противники ЛГБТ створили у Telegram групу «Протидія ЛГБТ», її підписники є користувачі з вираженою неонацистською позицією.


На 18 червня учасники групи анонсували проведення акції протесту перед адміністрацією президента України. Серед іншого вони вимагають «запобігання подальшим провокаціям з боку представників ЛГБТ, що спрямовані на поглиблення конфліктів у суспільстві».


«На мітингу планують виступити ідеолог «Азова» Едуард Юрченко, який заснував нову анти-ЛГБТ-групу «Орден», та Юрій Ноєвий (депутат Київської облради від ВО «Свобода» та активний учасник багатьох акцій проти ЛГБТ та феміністських рухів із товариства «Катехон», — ред.).


«Члени групи — 463 підписника — мають явні ультраправі, неонацистські імена», — підкреслюють у BMP.


Інформація про групу поширюється на інших ультраправих каналах Telegram, таких як «AVTONOM.NS» — неонацистському каналі, який поширює інформацію про насильство щодо ЛГБТ, циган та расистів.


«Одним з учасників групи також є член ультраправої організації C14 Сергій Мазур, який «минулоріч хвалився у "Фейсбуці" про напад C14 на табір ромів у Києві», — зазначає Bellingcat.


Нагадаймо, з 16 червня у Києві відбудеться серія культурно-просвітницьких заходів під егідою «КиївПрайд», що завершиться Маршем рівності у неділю, 23 червня.


Передбачається, що у 2019 році на Марші буде близько 10 тисяч учасників.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/u-kijevi-naperedodni-marshu-rivnosti-proydut-akciji-protestu-zmi-602359.html”

Back to Top