На Хотинщині затримали водія, який керував автівкою напідпитку і лаяв патрульних


Під час несення служби на поліцейській станції Атаки до патрульних звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що до поліцейської станції наближається автомобіль ВАЗ 2106, зеленого кольору, водій якого знаходить в стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомив начальник патрульної поліції у Чернівецькій області Артур Шкроб у Facebook.

Вже за декілька хвилин інспектори помітили даний транспортний засіб та завчасно подали сигнал про зупинку за допомогою сигнального диска. Водій вимогу проігнорував та направився в бік м. Хотин. Не гаючи часу, екіпаж направився за даним автомобілем. В ході слідування транспортний засіб вдалося зупинити шляхом блокування на вулиці Олімпійська, 73, м. Хотин.

В ході спілкування та з’ясування всіх обставин події чоловік виражався нецензурною лайкою у громадському місці в бік поліцейських, на неодноразові прохання припинити правопорушення не реагував, в результаті чого був затриманий та доставлений до Хотинського ВП.

Патрульні помітили, що у водія присутні характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловікові запропонували пройти огляд на стан сп’яніння на що він погодився. Результат позитивний – 1.82 проміле. На водія складено всі відповідні адміністративні матеріали.

На Хотинщині затримали водія, який керував автівкою напідпитку і лаяв патрульних
На Хотинщині затримали водія, який керував автівкою напідпитку і лаяв патрульних

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/na-hotinschini-zatrimali-vodiya-yakiy-keruvav-avtivkoyu-napidpitku-i-layav-patrulnih-374575”

Back to Top