Столичні правоохоронці ліквідували конвертцентр із оборотом близько 210 млн

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018 – 2019 років було проконвертовано близько 210 млн.₴, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.В рамках розслідування кримінального провадження під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту, документального прикриття безтоварних операцій та переведення безготівкових коштів у готівку.


З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили низку транзитно – конвертаційних СГД на рахунки яких замовники послуг конвертації перераховували кошти нібито за придбані товари чи послуги, які в свою чергу формували податковий кредит за рахунок підприємств реального сектору економіки.


У подальшому частина грошових коштів знімалась готівкою, а інша частина грошових коштів отримувалася від підприємств реального сектору економіки, які реалізовують ТМЦ за готівку кінцевому споживачу.


В подальшому готівка, за винятком винагороди за конвертацію, передавалась „замовникам” – підприємствам реального сектору економіки.


За результатами санкціонованих обшуків вилучено партію готівки в національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 1,1 млн.₴, ноутбуки, мобільні телефони, печатки підприємств, документацію та чорнові записи.


Триває слідство.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/stolychni-pravoohoronczi-likviduvaly-konvertczentr-iz-oborotom-blyzko-210-mln.html”

Back to Top