Тимошенко вимагала завести своїх людей на посади в 2016 році — Гройсман
Прем’єр-міністр розповів, як Юлія Володимирівна торгувалася за розширення коаліції
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко в корупції. Про це він повідомив в ефірі телеканалу ICTV.


За словами Гройсмана, на зустрічі у Порошенка при формуванні уряду в 2016 р. Юлія Тимошенко і кілька представників партії "Батьківщина" вимагали "завести їх людей на пости (в міністерствах), контролюючі надра, ліс, видобуток нафти і газу".

"Коли формували новий уряд в 2016 році, була криза. Кличе мене до себе Петро Порошенко, каже, давай будемо говорити про створення більш широкої коаліції, ніж дві фаркції. Приходжу, у нього сидить Юлія Тимошенко і ще кілька депутатів від "Батьківщини". Я сів, питання: які ви нам квоти віддасте в міністерстві, я кажу, які квоти, якщо ви хочете за якийсь напрямок відповідати — відповідайте, мені кажуть, ні, ми підтримуємо створення коаліції, але ви заведіть наших людей на міністерства екології, на митницю, на ліс і надра. Але ви не кажіть, що це наші люди, ці люди нехай будуть від вашої коаліції. Я піднявся і сказав: Більше в таких випадках я участі брати не буду. Я вийшов, за мною вийшов Петро Олексійович, я повернувся до нього і сказав: Петре Олексійовичу, більше мене на такі зустрічі навіть не запрошуйте, так справи не робляться, так уряд не формується, це просто маячня. В цьому і є правда про корупцію", — розповів Гройсман.

Як повідомлялося, за даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, українці хочуть бачити новим прем’єр-міністром главу партії "Опозиційна платформа — За життя" Юрія Бойка або лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко.Джерело статті: “http://ua-independent.com/tymoshenko-vymahala-zavesty-svoikh-liudei-na-posady-v-2016-rotsi-hroisman”

Back to Top