До телемедичної мережі Кіровоградщини приєднають 123 сільські амбулаторії

До кінця вересня планується забезпечити телемедичними пристроями всі 123 сільські лікарські амбулаторії та 5 пунктів здоров’я на територіях, де існує значна проблема з транспортним сполученням. Про це вчора, 10 вересня, під час конференції «Надання інноваційних послуг з охорони здоров’я із використанням технологій» в Одесі повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.


Перші кроки у впровадженні телемедицини на Кіровоградщині


Як ідеться в повідомленні пресслужби ОДА, в цілому обласний проект дистанційної медичної діагностики та консультування передбачає інформаційне об’єднання 123 сільських лікарських амбулаторій з 5 пунктами здоров’я, 21 центральну районну лікарню, 100 бригад екстреної медичної допомоги, функціонуючих за принципом екстериторіальності та обласні медичні заклади.


Зараз, за словами Сергія Коваленка, для 11 Центрів ПМСД із 21 вже придбано 75 комплектів телемедичних пристроїв, встановлено і використовується – 47. Транспорте питання також частково було вирішене у нинішньому році – придбали 50 нових автомобілів для лікарів первинної мережі.


На першому етапі було запроваджено консультування з фахівцями обласних медичних закладів за напрямами «кардіологія», «ендокринологія», «пульмонологія», «алергологія» та «дерматологія». Наразі поступово почали залучати фахівців з ЦРЛ. На даний час в області зареєстровано 51 консультант. Проведено 283 телемедичних консультацій з лікарських амбулаторій, вже обладнаних телемедичними пристроями.Сподобалась стаття? Проголосуйте!Джерело статті: “http://www.kypur.net/do-telemedychnoyi-merezhi-kirovogradshhyny-pryyednayut-123-silski-ambulatoriyi/”

Back to Top