Український стартап GitLab залучив $268 млн, компанію оцінюють в майже $3 млрд

Український стартап GitLab залучив $268 млн, компанію оцінюють в майже $3 млрд
фото pixabay.com

Український стартап GitLab залучив $268 млн в рамках раунду серії E. Компанію оцінили в $2,7 млрд, повідомляє VentureBeat.

Очевидно цей раунд інвестицій стане останнім зусиллям компанії зі збору коштів перед виходом наступного року на IPO.

Серед інвесторів стартапу – Goldman Sachs, Iconiq Capital, Y Combinator і Continuity Fund.

Крім того, GitLab заявила, що зараз вона оцінюється в $2,7 млрд, що більш ніж удвічі перевищує її оцінку порівняно з минулорічним циклом серії D в $100 млн.

Разом з новим раундом GitLab сумарно залучив $ 426 млн. Залучені гроші стартап спрямує на те, щоб зробити всі функції платформи, включаючи моніторинг, безпеку і планування, «найкращими в своєму класі».

GitLab у багатьох відношеннях схожий на один з найбільших веб-сервісів для спільної розробки програмного забезпечення GitHub, він також пропонує сховища коду, які дозволяють командам розробників працювати разом над спільними проектами.

Але GitLab активно розширює процеси для розробників, охоплюючи всі аспекти розробки, розгортання, безпеки і моніторингу. GitLab, за словами його творців, хоче бути визнаним «досконалою платформою DevOps».

За інформацією ain.ua, співзасновник стартапу – харків’янин Дмитро Запорожець, який почав займатися GitLab в 2011 році. Він вирішив створити альтернативу GitHub, який можна було встановити на свій сервер, тому що аналоги були занадто дорогими.

У 2013 році до стартапу приєднався другий засновник – нідерландський підприємець Сід Сібранджі.

Вже до початку 2015-го проект виріс до 10 осіб, а до осені того ж року – до 50. У цей час GitLab залучив перші інвестиції, $1,5 млн, – багато в чому завдяки програмі в акселератор Y Combinator. Далі компанія росла з геометричною прогресією.

Зараз GitLab – це платформа для колаборації та DevOps. Основний конкурент стартапу – GitHub, який з 2018 року належить Microsoft. GitLab планує побудувати платформу «все в одному», яка задовольнить всі потреби розробників і позбавить їх від необхідності інтегрувати різні сервіси типу Jira, GitHub, New Relic і BlackDuck.

На даний момент у компанії близько 100 000 корпоративних клієнтів, серед яких Ask Media Group, Charter Communication, Delta Air Lines, Goldman Sachs, Ticketmaster, Nvidia та інші. Штат компанії налічує понад 800 осіб з 55 країн світу.

Також читайте
Вінницька міська рада інвестує понад 35 млн грн у створення індустріальних парків
Вінницька міська рада інвестує понад 35 млн грн у створення індустріальних парків 17 вересня 2019, 17:08
ВР ухвалила за основу законопроект щодо стимулювання інвестдіяльності в Україні
ВР ухвалила за основу законопроект щодо стимулювання інвестдіяльності в Україні 11 вересня 2019, 14:00
McDonald’s купує розробника технологій розпізнавання голосу для автоматизації «Мак-Авто»
McDonald’s купує розробника технологій розпізнавання голосу для автоматизації «Мак-Авто» 11 вересня 2019, 09:29

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20202163-ukrayinskij-startap-gitlab-zaluchiv-268-mln-kompaniyu-ocinyuyut-v-majzhe-3-mlrd”

Back to Top