На відкритому Кубку Львова з волейболу команди мали змогу підготуватися до регулярного сезону

Одна сітка, чотири команди, десятки волейболістів і сотні м’ячів. У Львові потужні волейбольні команди змагалися за відкритий Кубок міста. Змагання розпочалися у п’ятницю, 4 жовтня, і тривали три дні. Впродовж них львівські «Барком-Кажани», польські «Ресовія» і «Церрад Енеа Чарни Радом» та турецький «Галатасарай» по разу зіграли між собою. І у кожному наступному матчі команди показували все кращу гру.

Об этом сообщает http://trikolor.pro

«Непросто, тому що вони пограли вже на різних турнірах і зіграність хороша, і рівень гравців високий. Тому легких ігор тут не буває, що і добре», — пояснює головний тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш.

У матчах відкритого Кубка Львова наставники намагаються задіяти усіх своїх підопічних. Адже це хороша нагода вивчити особливості гри суперників з інших країн.

«Потрібно в захисті краще грати. Дуже класно скидають команди, бо дуже технічні. І от моменти в захисті треба краще підчищати. Тут багато такого на техніку і треба довго м’яч тримати. Ми готові до цього в принципі», — аналізує виступи команд гравець ВК «Барком-Кажани» Михайло Бібер.

Такі турніри до вподоби командам-учасницям. Адже у дружній атмосфері змагатися приємніше. Та товариським цей турнір назвати не можна, бо у всіх одне завдання — здобути кубок.

«Це дуже хороший турнір, дякуємо за запрошення. Усі ігри, які ми тут зіграли, сподобалися, вони були важкими. Звісно, що ми хотіли перемогти, але зайняли друге місце. Та це хороший результат. Окрім того, ми вдосталь поспілкувалися з колегами та обмінялися досвідом», — каже гравець ВК «Галатасарай» Доукан Улу.

А от кубок забрала польська команда «Чарни Радом». ЇЇ волейболісти впевнено розпочали турнір з двох перемог із рахунком 3:1. А у фіналі не залишили шансів турецькому колективу 3:0.

«Це було дуже важко. Ми щасливі, що змогли перемогти, адже грали проти дуже потужних суперників. ВК «Ресовія», «Галатасарай», «Кажани» — команди високого рівня. Сподіваємось, що наступного року приїдемо сюди і зможемо захистити свій титул», — розповідає гравець ВК «Церрад Енеа Чарни Радом» Міхал Островскі.

Попереду у команд — старт регулярних чемпіонатів у своїх країнах та початок єврокубкових протистоянь.Джерело статті: “https://zaxid.net/na_vidkritomu_kubku_lvova_z_voleybolu_komandi_mali_zmogu_pidgotuvatisya_do_regulyarnogo_sezonu_n1490569”

Back to Top