Десятеро гравців ватерпольного «Динамо» тренуються у складі національної збірної

На тренуванні чинних чемпіонів України із водного поло незвично малолюдно. Адже аж 10 «динамівців» отримали виклик у національну збірну. У складі «синьо-жовтої» команди готуються до виступів у Світовій лізі.

Об этом сообщает http://therichjerksite.com

«Але на гру із Чорногорією поїдуть лише 9, — пояснює наставник «Динамо» Олексій Шведов. — Антон Погосян не потрапив у склад і повернеться до Львова, будемо тут тренуватися. Всі решту їдуть в Чорногорію».

Ті, хто залишились у Львові, мають нагоду багато попрацювати над індивідуальною технікою. Гравець «Динамо» Михайло Лісовий каже: «Я думаю, що коли мало гравців, то тренер приділяє кожному більше уваги. І можна пояснити кожному гравцю свої помилки. Думаю, це піде нам тільки на користь».

До занять залучили і кількох ватерполістів із команди училища фізкультури. Володимир Булачек згадує: ще кілька років тому лише спостерігав за тренуваннями найсильнішої команди країни. Зараз же може сам потренуватися з нею і зарекомендувати себе. Згадує: «Динамівці» тут тренувалися, і мені було цікаво подивитися, що вони роблять. І так тягнуло-тягнуло сюди. Коли ми виступаємо за команду УФК, то там омолоджений склад. І там не настільки свою силу проявляєш, як тут».

Нещодавно «динамівці» виступили у першому турі чемпіонату України і стали беззаперечними лідерами. До прикладу, другу команду збірної Харківщини вони розгромили із вражаючим рахунком 32:2, а киян із показником 20:5. Львів’яни очолили турнірну таблицю із 18 очками в активі.

Олексій Шведов каже: «Рівень чемпіонату загалом впав. Зокрема, через те що збірна Харківської області розійшлася на інші команди. Хто завершив кар’єру, хтось пішов виступати за іншу команду. Тому не було такої змістовної гри, як би хотілося».Джерело статті: “https://zaxid.net/desyatero_gravtsiv_vaterpolnogo_dinamo_trenuyutsya_u_skladi_natsionalnoyi_zbirnoyi_n1492548”

Back to Top