“Батьківщина” підтримує Генпрокурора ЛуценкаНародний депутат від партії “Батьківщина” Альона Шкрум публічно підтримала генерального прокурора Юрія Луценка.


Відповідне повідомлення депутат Альона Шкрум розмістила на своїй сторінці у .


“Я знала давно, що Регламентного комітету, який має бути контрольним комітетом у ВР – у нас, на жаль, немає. Голови Комітету немає і ніколи не було буквально, а не метафорично – бо Головою Регламентного завжди і у більшості демократичних країн світу має бути представник опозиції”, – написала депутат від “Батьківщини”, підкресливши, що комітет начебто не виконує своїх функцій.


Шкрум обурює, що “депутати встали у позицію адвокатів, захисників колег і становлення під сумнів кожного доказу”.
Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий у коментарі до посту політика зауважив, що на жодного депутата з фракції “Батьківщина” немає подання.


“Юрій Віталійович відпрацьовує антиадвокатські зміни до КПК, які ви підтримали. Тому об’єктивною бути ти в даному випадку не можеш. При всій повазі. Особисто я депутатську недоторканність прошу з себе зняти”, – зазначив парламентар.Вчора Регламентний комітет Верховної Ради розглянув клопотання генерального прокурора Юрія Луценка на зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового.


Комітет визнав подання необгрунтованим і не підтримав зняття недоторканності з депутата через відсутність доказової бази.


Раніше Лозовий заявив, що влада тисне на Радикальну партію за політичну позицію.Back to Top