НАШІ ГРОШІ – Конкуренція змусила картелістів впасти у ціні, але вони все рівно програли «Броварському ШБУ №50» із 25% знижкоюДепартамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації 17 квітня завершив аукціон на капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Трипілля – Верем’я очікуваною вартістю 143,82 мільйони гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Об этом сообщает Преступная Россия


Капітальний ремонт стосувався 10 кілометрової ділянки дороги Трипілля – Верем’я, яку підрядник має відремонтувати до грудня 2021 року.


На торги було допущено вісім компаній – ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50 ТОВ «Будівельна компанія -ВР», «Ростдорстрой», «Данко», ОАО «ДСТ № 4 г.Брест» , ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл», «Хозхімсервіс» та «Автомагістраль-Південь».


При проведенні аукціону фаворити Укравтодору, які зазвичай майже не падають в ціні, знизили вартість своєї початкової пропозиції на значний відсоток. Зокрема, «Онур» скинув 12%, «Ростдорстрой» впав на 18%, «Автомагістраль-Південь» на 7% від початкової пропозиції.


Але і цього падіння не вистачило для перемоги у конкурентній боротьбі. Аукціон виграло ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», яке запропонувала найнижчу цінову пропозицію – 108,20 млн гривень. В результаті економія при закупівлі склала 25% від очікуваної вартості, що у випадку укладання угоди зекономить державі 35,62 млн гривень.


Нагадаймо, крім лідерства у державних підрядах на будівництво доріг, компанії відомі тим, що ходять разом на державні тендери імітуючи конкуренцію, поділивши між собою області країни. Всі трое мають змогу приймати участь у торгах «без конкурентів» у зв’язку з тим, що Укравтодор прописує дискримінаційну вимогу щодо досвіду, яка пропускає на великі аукціони тільки топ-підрядників Служб автодоріг.


ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» належить Тамілі Свірідовій (9%) та Віктору Гавриленко (74%). Останній у 2002-2003 роках очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/04/27/konkurentsiia-zmusyla-kartelistiv-vpasty-u-tsini-ale-vony-vse-rivno-prohraly-brovars-komu-shbu-50-iz-25-znyzhkoiu/”

Back to Top