Зеленський пообіцяв нову програму медичної допомоги ветеранам АТО/ООС: подробиці

последние новости в Украине останні новини в Україні


Під час поїздки на Волинь президент зустрівся з ветеранами бойових дій на Донбасі. Володимир Зеленський заявив, що держава може створити для ветеранів нову програму фінансування дорогої медичної допомоги.

Об этом сообщает Слон

В Україні можуть створити державну програму, що покривала б недешеві медичні послуги для ветеранів АТО з інвалідністю, — пообіцяв президент Зеленський. Про це у четвер, 9 липня, повідомила пресслужба Офісу президента.

На зустрічі із захисниками Донбасу із Зеленським розмова серед іншого зайшла про проблеми соцзабезпечення і доступ до медичної допомоги ветеранів з інвалідністю. Ветерани попросили президента, аби в країні започаткували спеціальну програму фінансування лікування для цієї категорії ветеранів.

За словами президента, порівняно з тим, що ветерани віддали і продовжують віддавати рідній країні, така програма — незначні витрати для держави. "Я з вами погоджуюся повністю", — сказав Володимир Зеленський.

Крім того, президент запевнив, що 29 серпня, на День пам’яті захисників України, в Україні будуть скасовані розважальні заходи, а розважальні заклади не працюватимуть. Він також повідомив, що в Офісі президента створили Консультативну раду у справах ветеранів війни та сімей загиблих. Ця рада займеться актуальними проблемами ветеранів, — сказав Володимир Зеленський.

Раніше ASPI news повідомляло, що президент виклав у соцмережі відео зі звітом про свій візит до Одеси. Також нагадаємо, що Зеленський прокоментував заяву ексголови НБУ Валерії Гонтаревої щодо співпраці МВФ з Україною.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/zelenskiy-poobicyav-novu-programu-medichnoi-dopomogi-veteranam-atooos-podrobici”

Back to Top